Mededelingen 7 en 8 oktober 2017

  • Volgend weekend (15 oktober) vieren we het feest van de patroonheilige van onze parochie: H.Theresia van Avila. Er is één gezamenlijke viering in de H.Antonius en deze begint op een afwijkend tijdstip, namelijk 10.30 uur. Die zondag worden ook de Theresia van Avila-penningen uitgereikt aan parochianen die hun sporen hebben verdiend en is er een extra collecte voor onze parochie. Na afloop van de viering bent u uitgenodigd de gedecoreerden in de pastorie te feliciteren.
  • Zaterdag 14 oktober bent u welkom bij de uitvoering van de musical "Paulus - door God geroepen". Deze musical wordt uitgevoerd door de Kisi-kids,  een internationale groep kinderen, jongeren en volwassenen die met liederen en musicals de Blijde Boodschap van Jezus naar de mensen brengt. Het is een katholieke beweging met een oecumenische missie. De musical "Paulus" wordt opgevoerd in Bonfire, Wijnstraat 117, Dordrecht van 15.00 tot 17.00 uur. Zie ook www.kisi.org.
scroll back to top